Tõde kuninglike fotode taga: loe, millise salakavala trikiga meelitati naeratama trobikond pahuraid kuninglikke võsukesi


Tõde kuninglike fotode taga: loe, millise salakavala trikiga meelitati naeratama trobikond pahuraid kuninglikke võsukesi
Foto: Scanpix

Kuninglike pulmade ainus ametlik fotograaf Alexi Lubomirski on viimaks kergitanud saladuskatet sellelt, milline oli tema ajalooliselt oluline tööpäev Meghani ja Harry pulma jäädvustades. Ja selgub, et nii pruutpaar kui kuninglikud võsukesed on kõigest inimesed, kelle mõjutamiseks piisab ootamatult lihtsatest vahenditest.

Reutersile antud intervjuus tunnistas Lubomirski, et nagu kõigi lastega tehtavate fotosessioonide puhul, oli ka kuninglike võsukeste korraga pildile püüdmise ja naeratama panemisega raskusi, mistõttu tõi ta perepildi tegemise tarbeks võtteplatsile Smarties šokolaadinööpe.

"Küsisin lastelt lihtsalt valjusti "Kellele meeldivad Smarties kommid?" ja kõigil veniski nägu naerule, isegi muidu mornilt mossitaval prints George'il. Ja koguni mõned täiskasvanud puhksesid naerma," kirjeldas Lubomirski. "See oli tegelikult täiesti harilik perefoto pildistamine, kus vanemad jooksevad ringi, ajavad oma lapsi taga ja keegi ei kuula sõna," muigas ta.