Uus kuninglik skandaal! Arst süüdistab hertsoginna Catherine'i milleski väga ootamatus


Uus kuninglik skandaal! Arst süüdistab hertsoginna Catherine'i milleski väga ootamatus
Scanpix

Prints Williami abikaasa Catherine on aastatega saanud Suurbritannia rahva jaoks väga armastatud isiksuseks, kes tundub väga naturaalne ja lihtrahva jaoks nagu oma inimene. Kuid ilukirurg doktor Munir Somji on tekitanud nüüd Kensingtoni palee jaoks paksu pahandust, sest tohter teatas sotsiaalmeedias, et hertsoginna on kohe kindlasti lasknud ennast mõnest kohast süstida.

"Kate armastab sünnituse järgset Botoxit," teatab kalli Londoni ilukliiniku juht. Tema sõnul on näha suurimaid erinevusi võrreldes varasemaga Kate'i otsaesisel.

Praeguseks on paljude fännide poolt õelaks tembeldatud postitus ära kustutatud ning süüdistusi on pidanud kommenteerima ka Kate'i esindajad, kes kinnitavad, et väited pole tõesed.

Ilukliinik ei saa kinnitada, kas Kate on nende klient varasemalt olnud või mitte, sest kõikide patsientidega on sõlmitud lepingud, mis keelavad nende isiksusi hiljem avaldamast. "Ta arvas, et see on hea näide, kuidas näidata seda, kuidas Botox välimust muudab, sest ta tegeleb ka ise selliste süstidega," kommenteeris doktor Somji väiteid tema kliiniku esindaja.