VAATA |"Suured sõbrannad" Camilla ja Catherine jagasid kuninganna sünnipäevaparaadil kaarikut ja olid ühtemoodi riides

 (8)
Camilla ja Catherine
Camilla ja CatherineFoto: DANIEL LEAL-OLIVAS, AFP

Pole mingi uudis, et prints Charles'i ja tema poja prints Williami abikaasade Camilla ja Catherine'i vahel on aastate jooksul olnud ohtralt hõõrumist. Kuigi väljapeetud naised on alati avalikkuse ees laitmatult naerusuised, võib pinna all hõõguvat sütt aimata küll ning erilisteks sõbrannadeks neid pidada ei maksa.

Sellegipoolest pidid Kate ja Camilla kuninganna 92.sünnipäeva pidulikul paraadil kaarikut jagama ning kandsid veidral kombel ka väga sarnaseid kostüüme. Väljaanne People vahendab, et Kate kandis kahvatusinist Alexander McQueeni kleiti ning Juliette Botterilli kübarat. Camilla oli otsustanud Bruce Oldfieldi nõelasilmast tulnud kahvatusinise siidkleidi kasuks ning peanuppu kaunistas tal kübarameister Philip Treacy peakate, sama disaineri loomingut kandis täna ka hertsoginna Meghan.

Printsid Charles ja William ei sõida sellistel puhkudel iialgi oma abikaasadega koos kaarikus — traditsiooni kohaselt on nad kuninglikud kolonelid ja peavad saatma kaarikurongkäike kõrvuti hobustel ratsutades. 4-aastane prints George, 3-aastane printsess Charlotte ja vastsündinud pisi-prints Louis ei osalenud paraadil, nemad ilmuvad rahva ette Buckinghami palee traditsioonilisel rõdutervitusel.