Vastik! Sussexi hertsoginna Meghani seksikat grillireklaami kasutatakse kohtus asitõendina, et õigustada Kate’i rindade salaja pildistamist

 (10)
Vastik! Sussexi hertsoginna Meghani seksikat grillireklaami kasutatakse kohtus asitõendina, et õigustada Kate’i rindade salaja pildistamist
Scanpix / SIPA

Prantsuse advokaadid kavatsevad kasutada Sussexi hertsoginna Meghani minevikus tehtud erootilise alatooniga reklaami kohtus asitõendina, vahendab Telegraph.

2012. aastal pildistasid kõmufotograafid puhkusel viibivat Cambridge’i hertsoginnat ilma rinnahoidjata, kasutades selleks võimsaid objektiive. Pildid avaldati Prantsusmaa ajakirjas Closer, kuninglik paar andis ajakirja nende avaldamise eest kohtusse, kus neile mõisteti 105 000 eurot valuraha.

Catherine ja William sõnasid, et nad ei olnud kõmufotograafide kohalolekust teadlikud ja pildid tehti salaja. Nüüd üritavad ajakirja advokaadid summat tunduvalt väiksemaks kaubelda, kasutades kohtus asitõendina Sussexi hertsoginna Meghani minevikus tehtud seksikat reklaami.

Vaata reklaami ja loe lähemalt!

Ajakirja advokaadid väidavad, et sellise suure summa nõudmine on "silmakirjalik", kui teised kuningliku perekonna liikmed "on rahul seksikate fotodega".

Seotud lood:

Otsuse edasi kaebamist põhjendati sellega, et kohtuotsus on Prantsusmaa seadustega kooskõlas, kuid väljanõutav summa on tugevalt liialdatud.

Inimese eraelu puutumatuse rikkumise eest määratakse Prantsusmaal üsna väikseid trahve, tihti alla 100 euro.

Advokaadid kavatsevad kohtus näidata Meghan Markle’i reklaami "Grillimine pole kunagi nii kuum olnud". Selle eesmärgiks on tõestada, et kuningliku perekonna liikmed on ka varem vabatahtlikult paljastavate piltide tarvis poseerinud.

Kohtusse tuuakse ka Meghani topless fotod, mis palee sõnul tehti ilma naise teadmata. Internetis vabalt levivad fotod poolalasti Meghanist tehti enne naise kuningliku perekonnaga liitumist.