VIDEO | Esimene ühine teleintervjuu! Prints Harry ja Meghan Markle meenutasid kaamerate ees oma kihlumislugu: ta ei lasknud mul isegi lõpetada

 (10)

Briti kuningakoda teatas eile pärastlõunal pidulikult, et kauaoodatud kihlus prints Harry ja tema tüdruksõber Meghan Markle vahel on sõlmitud ning pulmad peetakse saabuval kevadel. Paari esimeses ühises teleintervjuus lausus prints, et preili Markle lihtsalt komistas ja kukkus tema ellu. Lisaks selgus, et sinivereline hurmur palus Ameerika näitlejatari kätt, kui nad parasjagu kana küpsetasid.

"Tema Kuninglik Kõrgus Walesi prints teatab rõõmuga prints Harry kihlumisest Megan Markle'iga," kuulutas Briti kuningakoda esmaspäeva pärastlõunal. Ametlikus teadaandes seisis, et rohkem detaile pulmapäeva kohta avaldatakse jooksvalt, ent Canterbury peapiiskop usub, et paar laulatatakse kiriklikult.

Värskes intervjuus paljastab prints, et palus Meghani kätt juba novembri alguses ühel tavalisel õhtupoolikul tema Kensingtonis asuvas kodus. "See oli lihtsalt imeline üllatus. See oli nii armas ja loomulik ja väga romantiline. Ta laskus ühele põlvele," õhkas Markle.

"Ta ei lasknud mul isegi lõpetada. Ta küsis, kas ta võib "jah" öelda," muigas Harry. "Seejärel me kallistasime ja mul oli sõrmus sõrmus," lisas Meghan.

Meghani kihlasõrmuse on disaininud prints Harry ise. Sõrmuse keskmes on Botswanast pärit teemant, see riik on Harry südames olulisel kohal. Väljaspool asuvad kaks teemanti on printsess Diana kollektsioonist. Naise sõnul näitab see seda, kui südamlik Harry on.

Seotud lood:

Vaata täispikkuses videointervjuud siit: