VIDEO | Internet šokeeritud! Meghan Markle lükkas autoukse ise kinni

 (11)
VIDEO | Internet šokeeritud! Meghan Markle lükkas autoukse ise kinni
Scanpix

Autoukse sulgemine on paljude inimeste jaoks igapäevane tegevus, mis mingit imestust või üllatust kaaskodanikes ei tekita. Kuid Sussexi hertsoginna Meghani otsus autouks ise kinni lükata on internetis palju poleemikat tekitanud, vahendab BBC.

Meghanil oli käsil esimene sooloüritus kuningliku perekonna liikmena, naine saabus Kuninglikku Kunstiakadeemiasse, astus tema jaoks avatud uksest autost välja, kuid lükkas selle siis ise kinni.

Mõned on hertsoginnat kiitnud "tagasihoidliku" ja "inimliku" suhtumise eest. Teised jälle viskavad nalja, et nüüd jääb mõni inimene ilma tööta.

Etiketiekspert William Hanson sõnas, et Meghan ei rikkunud sellise nurjatu tegevusega kuninglikku protokolli. "Üldiselt on kombeks, et kuningliku perekonna liikmetel avab ja sulgeb autouksi mõni töötaja, kuid see on enamasti turvakaalutlustel."

"Printsess, kes võtab heaks enda järel ukse sulgeda. Hea töö, Meghan!" kirjutas ajalehe The Sun kuningliku perekonna ekspert Emily Andrews.

Loomulikult on rahvalikust hertsoginnast saanud taas sotsiaalmeediastaar, video ukse sulgemisest levib Twitteris kulutulena.