William ja Kate ei kavatse veel niipea prints George'ile öelda, et temast saab kuningas

 (7)
Loe, kuidas see kõigi elu keeruliseks muudab!
Hertsoginna Kate ja prints William pojaga Royal International Air Tattool
Hertsoginna Kate ja prints William pojaga Royal International Air TattoolFoto: Vida Press

Cambridge’i hertsog ja hertsoginna on teavasti äärmiselt mõistlikud lapsevanemad ja üks nende laste kasvatamist puudutav põhimõte on see, et prints George'il pole vaja veel teada, et temast saab tulevikus kuningas. Kõnealune otsus muudab aga väga paljude elu üsna keeruliseks, vahendab E!News.

Prints Charles’i elulooraamatu “Charles: Kuninga süda” autor Catherine Mayer kommenteeris väljaandele, et kuningliku paari säärase valiku põhjuseks on püüd tagada pisikesele printsile nii normaalne lapsepõlv kui vähegi võimalik. “See on kindlasti seotud ka Williami enda kogemusega lapse ja noorukina, mil ta tundis meeletut üldsuse ootuste ja kohustuste koormat oma õlul juba õige varakult,” rääkis Mayer.

“George on kahtlemata veel liiga noor mõistmaks, mida kuninga roll endas kätkeb ja seetõttu sooviks Kate ja William vähemasti senikaua oodata, kuniks näevad, et poeg nii olulise infoga õigesti toime tulla oskab. Problemaatiliseks muudab olukorra aga see, et delikaatset infot on tegelikult George’i eest üha võimatum varjata — poiss lävib ju koolis paljude lastega ja näeb, kuivõrd teistsugune tema elu võrreldes sõpradega on. Keeruline olukord igas mõttes!”