Charlene Renniti Abu Dhabi moefopaa: kartsin, et see on minu muinasjutu lõpp!

 (43)
Charlene Renniti Abu Dhabi moefopaa: kartsin, et see on minu muinasjutu lõpp!
Foto: erakogu

Tõelisi moefopaasid ei korralda mitte ainult maitsetud riietujad vaid ka kõige stiilsemad naised. Ühest sellisest oskab rääkida ka alati ekstravagantselt riietuv moegurmaan Charlene Rennit.

Abu Dhabis resideeruv ja seal edukat karjääri tegev seltskonna kaunitar Charlene'i esimene tööpäev võõrsil sujus kõike muud kui libedalt.

"Kõige õnnestunum õnnetus oli mu esimene tööpäev Abu Dhabis. Kandsin klassikalist põlvini ulatuvat musta liibuvat kleiti, mis on alati turvaline valik - elegantne ning esinduslik. Vahetult enne tähtsat koosolekut käisin tualetis ning kleit jäi kuidagi ukselingi külge kinni nii, et tõmbasin selle selja tagant alaosast lihtsalt ribadeks," meenutab Charlene sündmust, mis tol hetkel õudusunenäona tundus.

"Hästi "mõnus" tunne oli olla jalgevaheni ulatuva lõhikuga vahetult enne väga tähtsat koosolekut ja Abu Dhabis - ausalt öeldes arvasin, et see ongi nüüd selle muinasjutu lõpp. Õnneks aga oli autojuht kiire ning tõi mulle kodust imeruttu uue kleidi," kujunes õnnetus kokkuvõtteks õnnelikuks.

"Meelde jääb see intsident mulle ilmselt aga igaveseks," pole isegi alati laitmatu stiiliga esinev naine apsakatest puhas.