FOTO | USAs ähvardas Jokkeriks maskeerunud mees teismelisi noaga


Mullu kinodesse jõudnud "Jokkeri" keskmes on Batmani ikooniline põhivaenlane ning tegu on algupärase ja iseseisva looga.
Mullu kinodesse jõudnud "Jokkeri" keskmes on Batmani ikooniline põhivaenlane ning tegu on algupärase ja iseseisva looga.www.capitalpictures.com

Koomiksifilm "Jokker" on paraku eeskujuks ka reaalses elus - Ameerika Ühendriikides New Jersey osariigis otsustas üks mees just temaks kehastuda ning inimesi hirmutada.

Fox News kajastab, et 25aastane Assoumou Diby peeti kinni oma kodulinnas ja hetkel ongi ta trellide taga ning ootab kohtuistungit.

Juba varasemalt oli politsei saanud kaebusi, et kõnnib ringi üks ebastabiilne mees, kes endale Jokkeri meigi teinud. Kinni peeti ta sel nädalal, kui ta ühe teismelistekamba juures ootamatult noa välja tõmbas. Süüdimõistmisel võib teda oodata vanglakaristus või rahatrahv.


Mullu kinodesse jõudnud "Jokkeri" keskmes on Batmani ikooniline põhivaenlane ning tegu on algupärase ja iseseisva looga. Nimitegelase kehastamise eest võitis Joaquin Phoenix Oscari.