FOTOD: 15 tatood, mis on inspireeritud raamatust "Süü on tähtedel"

 (2)

John Greeni kultusromaanil põhinev film “Süü on tähtedel” esilinastub Eestis juba 6. juunil. Juba raamat osutus nii populaarseks, et paljud selle andnud fännid ei pea paljuks meeldejäävamaid ja mõjusamaid tsitaate selle lehekülgeldelt oma ihule jäädvustada.

Buzzfeed on kokku kogunud 15 huvitavamat tatood, mis inspireeritud just sellest raamatust. Ei tea, paljud noored pärast filmi vaatamist tätoveerimissalonge külastavad? Vaata tatoosid SIIT!

Filmi kesksetes osades löövad kaasa Oscari nominent Shailene Woodley ("Järeltulijad"), Ansel Elgort ("Divergent"), Laura Dern ("Jurassic Park"), Nat Wolff ("Vana-aastaõhtu"), Lotte Verbeek ("Borgiad"), Sam Trammell ("True Blood") ja Willem Dafoe ("American Psycho", "Steve Zissou mereelu"). Filmi lavastajaks on noor ja lootustandev režissöör Josh Boone,

John Green on auhinnatud autor, kelle raamatud figureerivad New York Timesi bestsellerite edetabelis ning kelle paljude auhindade hulka kuuluvad Printz Medal, Printz Honor ja Edgar Award. Ta on kahekordne LA Timesi raamatuauhinna nominent.