GALERII | Veider turismiatraktsioon või geniaalne turundus? Sajad inimesed käivad lakkumas õllekuubikutest ehitatud iglu

 (5)

Londonis on aset leidmas kummalised lood — tänavale on ilmunud jäätunud õllekuubikutest ehitatud iglu, mida möödakäijad võivad lakkuda. Lisaks saab ehitise sisse kerra tõmbuda ja öö mööda saata, end ühtlasi ka “riiulis” oleva õllega turgutades, vahendab The Sun.

Iglu ehitusmaterjal sisaldab tuhandeid liitreid külmutatud alkoholi ning palju kõneainet pakkuva atraktsiooni taga on õlletootja Greene King, mis tähistas sellisel erilisel moel uue õllesordiga turule tulekut. Uus õlu kannab nime Ice Breaker (Jäämurdja — toim.) ning tegu on linnaseõllega. Igludes on soovijaile olemas ka magamiskotid, sallid ja kindad.

Greene Kingi turundusdirektori Matt Starbucki sõnul andis iglu ehitamiseks inspiratsiooni erinevate ekstrentriliste majutuspaikade rohkus Suurbritannias. “Meie andmeil pole kunagi maailmas varem külmutatud õllekamakatest iglut ehitatud,” sõnas Starbuck. “See on õllemaitsmiskogemus, millesarnast mujalt ei leia. Külm õlu on igatahes garanteeritud! Ja kui meie esimese õlleiglu popiks osutub, võime neid mujalegi püsti panna,” lubas ta. “Miks mitte seal ööbida, kui pole isu pärast pidu taksoga koju minna?” fantaseeris ta.