Julm juhtum Hiina loomaaias: vaimuhaige mees ronis vabatahtlikult tiigripuuri söödaks!

 (6)
Pilt on illustreeriv
Pilt on illustreerivFoto: Rauno Volmar

Hiina Chengdu loomaaiatöötajatel õnnestus päästa 27-aastase vaimuhaige mehe elu, kes ronis tiigripuuri neile vabatahtlikuks söödaks. Pärast loomaaiakülastust stressis olnud mees soovis väärikate loomade elukvaliteeti sellega parandada, vahendab Daily Mail kurioosset juhtumit.

Mehe sõnul ei ole tagasihoidlikes tingimustes elavatel imelistel kaslastel võimalik puuris oma loomulikke instinkte, tapmist ja tagaajamist, rakendada ja seega otsustas ta iseend Bengali tiigrite toidulauale selleks ohverdada.

Pealtnägija Feng Lin kirjeldab olukorda: "Ta ronis puuri väliskülge pidi üles ja hüppas puuri, jäädes ootama, et tiigrid teda ründaks. Emas- ja isasloom aga olid pigem närvilised ja emastiiger jooksis seepeale minema.

Siis püüdis ta tiigritele nägusid tehes neid ründama meelitada, kuni isasloom seda tegigi - hammustas ja kriipis ning lohistas meest, kuni loomaaiatöötajad uinutipüssiga ta uimastasid ja mehe päästsid."

Kõnealune mees, Yang Jinhai, oli enne seda postitanud optimistlikke postitusi, kuidas ta alustab uut elu turvamehena, ent kuna see oli igav, asus ta tööle prinditöökojas, kust ka peagi omal soovil lahkus, sest elus olevat enamat.

Mõned külastajate tabatud kaadrid šokeerivast momendist leiad Daily Mailist.