Katie Price rebis ehitusmehega voodis müramise ajal rinnaoperatsiooni õmblused puruks

 (29)
Katie Price rebis ehitusmehega voodis müramise ajal rinnaoperatsiooni õmblused puruks
PA Wire/PA Images

Skandaalse seltskonnadaami Katie Price'i iluoperatsioonide nimekiri on ülipikk ja armidki võikad, nüüd selgub, et hiljutise lõikuse järel juhtus tal pentsik apsakas.

Mirror kirjutab, et Katie lasi oma rinnapartiid väiksemaks teha. Loomulikult võtab paranemine aega ja tal olid veel õmblused peal. Selgub aga, et need rebenesid vallatu öö käigus lahti. Kuidas täpselt, ei oska Katie ka ise öelda, sest oli purupurjus.

Nimelt oli ta reisil Türgis koos oma uue silmarõõmu Charles Drury'ga. Nägus ehitaja ja Katie läksid öösel pidutsema ja tarbisid rohkelt alkoholi, hiljem suunduti muidugi ühiselt voodisse.

Katie tarbib ka antibiootikume, et vältida infektsioone. Tõsi, kas neist üldse abi ongi. Tema tuttavad kirjeldavad, et Katie eirab arsti käsklusi ning veedab oma päevi alkoholi tarbides ning basseinis vedeledes. Katie ise usub, et tal on nii palju operatsioone olnud, et küllap ta teab, kuidas taastuda.

Naise eraelu aga on praegu paras tohuvabu. Ta jättis oma kihlatu Kris Boysoni maha SMSi teel. Praegu veedabki ta aega ehitajast silmarõõmu Charlesiga.