Kohutav: 17-aastane tüdruk sai fotosessioonil koeralt pureda ning vajas 40 õmblust

 (35)
Kohutav: 17-aastane tüdruk sai fotosessioonil koeralt pureda ning vajas 40 õmblust
Foto on illustreerivAFP/Scanpix

17-aastane argentiinlanna poseeris fotosessioonil oma sõbra koeraga, kui too talle ootamatult kihvad näkku lõi. Vaja läks 40 õmblust, järgi jäi palju arme.

Loode-Argentiinast Tucumanist pärit Lara Sanson otsustas teha fotosessiooni koos oma sõbrale kuuluva saksa lambakoera Kenaiga. Ootamatult torkas aga koer talle hambad näkku, vahendab Mirror.

Kogu intsident jäi pildiseeriale. Esimestel piltidel on Lara õnnelikult koos koeraga ja mingeid märke pole, et võiks järgneda rünnak. Ühel hetkel olid aga koera lõuad Lara näos.

Lara ütles kohalikule ajalehele La Nacionile: "Ma ei teagi, kas läksin ehk kogemata koera puusa vastu, võibolla reageeris ta nii, sest on juba vana või siis ehmatas teda mu kallistus".

Arstid pidid Larale tegema 2-tunnisel operatsioonil 40 õmblust. Vigastusi oli nii välimisi kui sisemisi. Tal on ebamugav süüa ning peab katma üht näopoolt.

Tüdruk ütles, et rünnaku ajal ta valu ei tundnud. Ta jagas ise pilte rünnakust ka veebis ning on saanud pildile 300 000 laiki. Pärast rünnakut ei lubanud Lara koera magama panna.