Kui rõve! Toidulisand Lõuna-Korea moodi on surnud inimloote pulber!

 (9)
Kui rõve! Toidulisand Lõuna-Korea moodi on surnud inimloote pulber!
Pilt on illustratiivneFoto: MorgueFile

Raske on ette kujutada jälgimat asja kui kapslid, mis sisaldavad pulbriks jahvatatud inimlooted! Kuid, oh õudust, Lõuna-Koreas on säärane toidulisand äärmiselt suur hitt ja mustal turul liikuva "ravimi" konfiskeerimisega näevad kohalikud ametivõimud väga palju vaeva.

Ametlike andmete kohaselt on eelmisest suvest alates inimliha sisaldavaid kaplseid Hiina-Korea piiril konfiskeeritud 35 korral, palju aga reaalselt üle piiri on õnnestunud smugeldada, ei oska uurijad öelda. Selge on see, et politsei valduses pea 18 000 ühikut, milles sisalduva tooraine päritolu on ebaselge. Käegakatsutavamad juhtlõngad viivad Hiina, Jilini provintsi.

See illegaalne jubedus pidavat tarbijate sõnul toimima kui valuvaigisti, potentsiravim, antidepressant ja palavikualandaja, kaasaegne meditsiin on aga šokeeritud - kummaline pulber sisaldab suure tõenäosusega toksilisi aineid ja kahjulikke baktereid, mis võivad valede hoiutingimuste korral ning manustaja organismi sattudes palju kurja teha. Sest ei tea ju keegi, mis on põhjustanud nende loodete surma, kes pulbriks jahvatatud on.

Kapli valmistamise tehnoloogia kujutab endast abordijäänuste tükeldamist väikesteks osadeks, nende kuivatamist ning seejärel pulbriks jahvatamist. Väga rõve, olgem ausad!