Nõrganärvilistele keelatud FOTOD: Endine supermodell, kellele on tehtud 350 iluoperatsiooni

 (24)
SCANPIX
SCANPIX

Alicia Douvall, kes oli 2000. aastatel glamuurne modell on nüüd kahe lapse ema, kellele on sooritatud 350 iluoperatsiooni. Naine mõistis 16 kuud tagasi esimest korda, et tal on sõltuvus, kui nägi ilmavalgust tema teine tütar Papaya, kellele ta ei saanud naeratadagi, vahendab TheSun.

"Ma olen olnud nii isekas. Ma loodan, et ühel päeval näeb mu tütar mind naeratamas," räägib naine avameelselt TheSun'ile. Eelmine nädal lasi 34-aastane Alicia eemaldada kõik oma näoimplantaadid. Õõvastava operatsiooni käigus murti naise lõualuu kahest kohast.

Samuti lasi ta oma kõrvad eemaldada ning samal ajal, kui eemaldati põse -ja lõuaimplantaadid, murti naisel ninaluu. Nüüd lubab Alicia, et ei lähe enam mitte kunagi noa alla.

"Ma olen kulutanud 1,2 miljonit dollarit erinevate iluoperatsioonide peale ning ma kaotasin oma 20ndad eluaastad. Ma ei ole kunagi suutnud naeratada oma väikesele tütrele ning ma ei saa korralikult juua, ainult kõrrega," räägib kahetsusega Alicia, kes räägib avalikult oma sõltuvusest, et hoiatada noori tüdrukuid ja nende emasid plastilise kirurgia eest.

Kui Alicia Douvall oli glamuurne modell, käis ta väljas Mickey Rourke ja iaegi lühikest aega Simon Cowelliga.

Vaata Alicia Douvallist pilte pärast operatsiooni TheSuni lehelt!