ÕUDUKAS: 33 miljonit võitnud lotopilet leotati kogemata pesumasinas kehtetuks?

 (19)
Foto on illustreeriv.
Foto on illustreeriv.Foto: Ryan Remiorz, AP

Suurbritannias on suure draama üles puhunud naisterahvas, kes väidab end olevat 33 miljoni naela suuruse lotovõidu omanik, ent ei suuda seda tõestada, sest leotas väidetavalt oma võidupileti pesumasinas kehtetuks.

Worcesteri naine kinnitab, et just tema on see, kellele kuulub võit, millele seni keegi järgi pole tulnud, kirjutab Metro.

Pileti on näha võidunumbrid (26, 27, 46, 47, 52 ja 58), kuid kuupäev ja triipkood on vee poolt rikutud - nimelt jäi võidupilet pessu visatud teksapükste taskusse.

Naine ei osanud paremat pihta hakata, kui minna ühe kohaliku väljaande toimetusse oma piletit näitama. "Kui pileti pesust leidsime, kuivatasime tütrega selle kohe fööniga ära, aga kuupäeva pole ikka näha," ahastab väidetav lotomiljonär. "Olen täielik närvipundar, terve öö pole maganud," kurtis naine.

Kuigi võidupilet osteti kohast, millest nainegi enda sõnul lotopileti ostis, ei ole see veel paraku garantiiks, et ta võidu endale saab, kuid ekspertiis käib. Loteriivõidu saab lunastada kuni 7. juulini, siis läheb raha tagasi lotomasinasse.