Saientoloogid: Tom Cruise'il on telekineetilised ja telepaatilised võimed!

 (48)
Saientoloogid: Tom Cruise'il on telekineetilised ja telepaatilised võimed!
Scanpix

Pärast Tom Cruise'i ja Kate Holmesi lahkuminekut on palju spekuleeritud selle üle, et kas saientoloogia mängis nende liidu purunemises rolli. Selle kõige käigus tulid ilmsiks nii mõnedki üsna kummalised faktid kiriku kohta. Viimane neist ületab aga kõik eelmised. Nüüd ilmneb, et Cruise'il on väidetavalt lausa telekeneetilised ja telepaatilised võimed.

Näitleja on kahtlemata oma sekti kõige kuulsam kuju. Ajakiri Rolling Stone uuris 2006. aastal asja lähemalt ja sealt selgus, et Cruise'il on saientoloogias kõrgelt arenenud võimed ja et ta on omadele tuntud kui "Operating Thetan" ehk "OT", mis tähendab inimest, kellel on enda ja ennast ümbritseva keskkonna üle täielik kontroll, vahendab Daily Mail.

"OTd on väidetavalt võimelised liigutama elutuid objekte mõttejõul, väljuma oma kehast tahtejõu abil ja suhtlema telepaatiliselt nii loomade kui ka inimestega ning samuti suudavad nad viimaste käitumist kontrollida," rääkis uurimistöö läbiviija Janet Reitman.

Väidetavalt on Tom Cruise OT edasijõudnute tasandil OT VII ning olles olnud praktiseeriv saientoloog juba 30 aastat, on ta jõudnud valgustumiseni, mida nimetatakse "sillaks tõelise vabaduseni".

See pidavat olema jumala laadse seisundi eelne staadium.