Steven Seagal uues seksiskandaalis: noor näitleja ei seksinud temaga ja jäi rollist ilma

 (19)
Steven Seagal
AFP/Scanpix

Tundub, et näitleja Steven Seagal just kõige ausam mees pole, sest tema õlule langeb seksisüüdistusi juba uksest ning aknast. Mõni aeg tagasi kirjutasime, kuidas aastaid tagasi pidas Seagal venelastest seksiorjasid. Loe sellest SIIT. Täna laob oma loo lagedale noor näitleja, keda väidetavalt Steven samuti jõhkralt ära kasutanud on.

Anonüümseks jääda sooviv naine räägib, et 1991. aastal palus Seagal filmi "Out of Justice" võtetel kolmel "noorel ja eksootilise välimusega tüdrukul" seksikatesse rõivastesse riietuda ning seejärel tema vagunelamusse tulla.

Seal palus Steven ühel naisel temaga pikemaks jääda ning riided seljast võtta. Kui Seagal filmirollist unistavad piigad üle oli vaadanud, naised lahkusid. Hiljem helistas ta ühele neist tagasi ja teatas, et soovib temaga seksida. Näitlejarollist unistanu räägib, et kõik toimus suures vaikuses ja saladuses, sest võttepaigas viibis ka Seagali äsjasünnitanud naine Kelly Lebrock, kellele mitte mingil juhul südamevalu tekitada ei tohtinud.

Naine keeldus seksist ja õige pea teatati talle, et linateosesse ta ei sobi. Seagali esindaja Marty Singer kinnitab väljaandele New York Post, et kogu lugu on taas üks suur väljamõeldis.