Suubritannias pussitas üks mees oma sõbra surnuks, kuna too oma suure peenisega vehkis

 (20)
Pussitamine
Pilt on antud loole illustreeriv!Foto: Anni Õnneleid

Keskealine mees, kel oli pentsik komme pidudel oma meheauga vehkida, pussitati surnuks. Mõrtsukaks oli ta sõber, kes arvas, et kamraad ajab talle ligi.

Metro kirjutab, et Paul Lundy (48) arvas, et ta on Jumala kingitus naistele. Polnud harvad juhud, kui ta tõmbas keset joomingut oma püksid alla ja näitas oma peenist. Ta oli uhke selle suuruse üle.

Tema elutee katkes aga 22. mail, mil sõber Nathan Calder (28) ta surnuks pussitas. Mehed võtsid koos napsi ja ühtäkki paljastas Lundy oma meheau.

Kohtus väitis Calder, et Lundy üritas talle ligi ajada ning tahtis temaga seksida. Need väited lükkasid ümber hukkunu lähedased, kes sõnasid, et Lundy vaatas vaid naisi, aga armastas rõvedaid "peotrikke" ehk näiteks oma peenise näitamist.

Calder jättis sõbra surnukeha vedelema ja kõndis minema. Lähedased leidsid Lundy suurest vereloigust, tema kehal oli mitmeid pussitamishaavu. Calder lõi noaga teda nii näkku kui kaela.

Calderit on varemgi vägivallatsemise pärast karistanud. Nüüd mõisteti talle eluaegne vanglakaristus. Esimest korda võib ta tingimisi vabastamist paluda alles 17. aasta pärast.