TÄNA: algab streik, kuid elu seisma ei jää!

 (4)
TÄNA: algab streik, kuid elu seisma ei jää!
Mobiilifoto: Ilmar Saabas

Täna on nimepäev poistel, kelle nimeks Rudolf, Ruudi, Ralf, Raul. On jahe kolmapäev, mil hea mõte mängida lotot, vaadata "Pealtnägijat" ja süüa jäätist. Algab ka streik, mis meie kõigi elu veidi keeruliseks teeb, kuid õpetajatel, ühistranspordijuhtidel ja lasteaiakasvatajatel on põhjust häält teha, seega saagem neist aru!

HOROSKOOP: Vähk Vajadus süveneda filosoofiasse. Olete huvitatud erilistest asjadest, torkate silma originaalsusega ning teile ei meeldi traditsioonilised toimingud.

ILM: Öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s, õhutemperatuur on -9..-14, kohati -18°C. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, puhub valdavalt lõuna- ja kagutuul 2-7 m/s, õhutemperatuur on 0..-5°C. Lähemalt vaata SIIT 

JÄÄTIS: Comarketis maksab koorejäätis 0.45 eurot, liitrine Viva 1.99 eurot, Prismas topsijäätis 0.29 eurot...seega jäätist, mida suhu pista, peaks nagu jaguma! 

STREIK: Õpilasliit, Üliõpilaskondade Liit ja Noorteühenduste Liit on avaldanud õpetajatele avalikku toetust ning osalevad oma delegatsioonidega miitingul, mis toimub täna Vabaduse Väljakul.

INSINGIZI "HAKUNA MATATA": Insingizi on autentne Lõuna Aafrika päritolu vokaaltrio, kes toob oma sametistel mahedatel häältel põhjamaa kargusesse Lõunamaa hõngu ja soojust. Insingizit soojendab Greip, mis on Pärnus tegutsev 5-liikmeline a capella grupp, mille juhendajaks on Fred Rõigas, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magister koolimuusikas.

TV: Vana hea "Lotokolmapäev" ja "Pealtnägija", üks Kanal2's ja teine ETV samal ajal ehk 8 paiku õhtul. Tee oma valik.

NÄITUS: Restorani Novell pannaks kuuks ajaks üles näitus filmi ''Vasaku Jala reede'' tegemisest. Kell Kell 6 õhtul on kohal ka režissöör Arun Tamm ja operaator Martin Randalu, kes jagavad oma muljeid filmi tegemisest ja vastavad ka huviliste küsimustele.