TÄNA: esineb pool Dramamamat tasuta Clazzis!


TÄNA: esineb pool Dramamamat tasuta Clazzis!
Mart Sepp

Täna õnnitleme kõiki vanatädisid ja vanaemasid, kel nimeks Milvi või Milve või paneme need täna sündinud tüdrukutele nimeks, kuna vabalt võiksid säärased nimed comebacki teha, oleks aeg! Lisaks on tasuta kontserdi päev Clazzis ning 1-euro päev Säästumarketis.

ILM: Öösel on pilves ilm ja paljudes kohtades sajab hoovihma, kohati on sadu tugev ja võimalik äike. Kagu- ja lõunatuul pöördub alates saartest edelasse 3-9 m/s. Sooja on 13..18°C. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm, Mitmel pool sajab hoovihma, puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s, sooja on 18..22, rannikul kohati 16°C.

HOROSKOOP: Skorpion kipub täna olema egotsentriline ja halastamatu, samas sisemiselt haavatav. Nüüd pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks. Ülejäänutel läheb äkki paremini, uurige SIIT

DRAMAMAMA: ...või vähemalt pool Dramamamat esineb täna kell 22.00 jazz-klubis Clazz ehk Mikk Tammepõld ja Laur Joamets annavad akustilise kontserdi, mis paitab kõrvu ja hinge. Esitusele tulevad palad nii nende enda sulest kui ammu surnud geeniustelt! Kontsert on tasuta. 

SÄÄSTUKA 1 EURO PÄEVAD:
See tähendab, et lugematul hulgal asju maksavad Säästumarketis vaid 1 euro. Kraba kukkur ja mine šoppama. Loodetavasti maksavad 1 euro siiski kõik need asjad, mis tavaliselt kallimad on...