TÄNA: karda uut tormi ja anna tolmurullidele säru!


TÄNA: karda uut tormi ja anna tolmurullidele säru!
Scanpix

Justkui oleks hiljutisest pahategija Patrickust vähe, siis on juba järgmine marakratt meie poole teel. Mis ta nimi on, polegi oluline, kuid tuult tuleb jälle kuni 25 m/s. Kui tüütu! Seega soovitame sul õueronimise asemel ette võtta üks suurpuhastus ja vaadata õhtul ETV2 pealt Radioheadi kontserti.

KÖÖGITOIMKOND: Maxima ja Konsum on uue aasta puhul köögitarvete hindu mõningal juhul lausa poole võrra kukutanud. Näiteks saab seal korraliku rösteri, pannkoogipanni, erinevaid nuge ja puhastusvahendeid 40% odavamalt. Mine tšekka järgi ja võta kodus ette üks korralik suurpuhastus!

ILM: Täna öösel jõuab meie manu uus tsüklon, mistõttu tugevneb tuul lausa 23 m/s. Sajab lund ja lörtsi, päeva peale muutub sadu tugevaks ja hakkab tuiskama. Temperatuurid on on -2..+2°C, mistõttu sajab päeva teises pooles peamiselt lörtsi, Lääne-Eestis tuleb ka vihma. Edelatuul on tormine ning puhanguti kuni 25-30 m/s. Täpsemalt vaata SIIT 

HOROSKOOP: Sõnnidel on täna sant päev, sest tervis võib ootamatult alt vedada. Püüdke vältida stressi tekitavaid olukordi ning hea aeg on dieedi alustamiseks ja elukommete parandamiseks. Teised tähemärgid saavad enda saatust uurida SIIN  

TV: Muusikafännid - ETV2 näitab kell 23.40 Radioheadi 2007.aasta live-kontserti "In Rainbows". Unetus on õigustatud!

PIDU: Kuna on alles aasta algus ja kõik koguvad hoogu, siis kannata veel veidi, juba nädala lõpp paistab (ning päris mitmed head kontserdid). Samas kui hing ei anna rahu, võid alati minna Hollywoodi Ladies Nightile küttima ja murdma.