TÄNA: pane oma Nike'i tossud jalga ja mine BonBoni tantsima!

 (5)
TÄNA: pane oma Nike'i tossud jalga ja mine BonBoni tantsima!
Weekend

Täna kell 23.00 algab klubis BonBon pidu nimega "Nike show performance". Võib-olla saab seal õnnitleda ka nimepäevalisi Viiviat, Viviani, Viivat, Viivet, Viivit, Viivikat ja Veevit.

PIDU: BonBonis leiab aset erakordselt kuum ning kirev NIKE suvekollektsiooni show-etendus. Kreeka Võidujumalannad toovad publikuni enneolematud värvipresentatsioonid, müstilise kire ning võidujanu.

ILM: Öösel on pilvine ja vihmane, sadu on paiguti tugev. Mõnel pool võib äikest olla. Puhub idatuul 8-13, põhjarannikul puhanguti 18 m/s, saartel loodetuul 7-13 m/s. Hommikuks pöördub tuul Lõuna-Eestis edelasse 7-13 m/s. Sooja on 7..10°C. Päeval on pilves selgimistega, sajab hoovihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 6-10, rannikul puhanguti 14, Lääne-Eestis lõuna- ja edelatuul 8-13, saartel puhanguti 18 m/s. Sooja on 9..14°C.

TV: TV3 näitab romantilist draamat "Uhkus ja eelarvamus", kus mängib peaosa värskelt kihlatud Keira Knightley.

HOROSKOOP: Kalad saavad natukene Mehhiko seebiooperit tunda. Välistatud ei ole partneri armukadedushoo tunda saamine. Liiga lõtv ja familiaarne suhtumine võib suhted ära rikkuda. Teised tähemärgid vaadake SIIA!

HÜGIEEN: Šampooni saab Maksimarketitest ja Konsumitest kätte 1,09 EURiga. Garnieriga saab puhtaks kogu pere.