TÄNA: Tee endale hõrk kukeseenepirukas

 (5)
TÄNA: Tee endale hõrk kukeseenepirukas
ERAKOGU

Kukeseeni on kõik kohad täis ja aina juurde tuleb. Tee endale täna üks hõrk kukeseenepirukas ning naudi sinna juurde head puljongit või tassikest teed. Publik jagab sulle hüva nõu, mida tegusal teisipäeval teha.


KUKESEENED: Mine metsa või turule ja soeta endale kukeseeni ning tee üks maitsev kukeseenepirukas. Retseptid leiad SIIT, SIIT ja SIIT. Kui sul on aga ise magusa järele, siis tee endale hoopis odavalt šokolaaditrühvleid. Retsepti leiad SIIT.

KIRBUTURU LOOD: Kevadel andis "Ringvaate" toimetus Maire Aunastele ülesandeks maha müüa Marii Karelli püksid. Nüüd, sarja viimases osas selgub, kellele ja millise summa eest teksad müüdi. Selgub ka, miks ei luba Heinz Valk endale õnnetoovat hobuserauda kinkida. Kõigile neile, kes aga ikka veel pole kirbuturule tihanud oma jalga tõsta, annab Maire kaasa mõned soovitused.

"Kirbuturu lood" on ETV eetris kell 20.05

TÖÖMEES KOJU: Nutikas firma "Töömees koju" pakub kodumajapidamistele väiksemahulisi abi- ja remonditöid. Töömees teeb ära selle tüütu töö, mida inimesed on kodus edasi lükanud. Töömees koju pakub teenust praktiliselt 24/7, seal hulgas ka nädalavahetustel ning õhtustel aegadel. Töömees koju Facebooki lehe leiad SIIT.

HOROSKOOP: Tähelepanu Kaalud! Püüdke täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Vältige suhtlust, mis on suunatud vaid oma ego upitamisele. Hea aeg intellektuaalseks tööks. Teised tähemärgid saavad oma saatust lugeda SIIT.

ILM: Vahelduv pilvisus. Põhjarannikul võib kohati veidi vihma sadada. Puhub edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 13 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Sooja on 19..24°C.


Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas.
Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.