TÄNA: Valmista endale lennuvõime andev võlujook!

 (6)
TÄNA: Valmista endale lennuvõime andev võlujook!
AFP/Scanpix

Täna on sünnipäev Harry Potteryt kehastaval Daniel Radcliffe'il. Kuna sina ilmselt pole Sigatüükas õppinud ja Harry sinuga vaevalt oma võlujoogi retsepti saladusi jagab, siis tuleb sul see ilmselt ise välja mõelda. Edu!

VÕLUJOOK: Meie võime sulle siiski otsa kätte näidata. Kuuldavasti peab ühes õiges võlujoogis olema vähemalt kümme kanamuna. Need saad Maximast kätte 0,89 euro eest. Hangi ka endale luud, sest isegi Harry ei osanud ilma abivahenditeta lennata.

HOROSKOOP: Lendamiseks sobiv päev on Kaksikutel. Just nemad peaksid hetkeks püüdma välja astuda oma igapäevamuredest. Soovitatav on vaadata elule teatud distantsi pealt, nii võib leida lahenduse mitmele keerulisele probleemile. Teised tähemärgid vaadaku oma elulennu horosjoopi SIIT!

ILM: Tuleb tõe huvides tunnistada, et head lennuilma täna ei ole oodata, kuid seda põnevam! Öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Hommikul sajab kohati hoovihma. Puhub edelatuul 3-10, hommikul saartel ja rannikul puhanguti 12-14 m/s. Sooja on 7..12, saartel 14°C. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub edelatuul 7-12, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s. Sooja on 14..19°C.

TV: "Selgeltnägijate tuleproov" TV3s. Seda vaadates pole Sigatüükasse vajagi minna!

KINO: "Ted" Solaris Kinos.