TÄNA: Võida peaaegu 18 miljonit eurot ja ütle hüvasti PÖFFile!

 (4)
TÄNA: Võida peaaegu 18 miljonit eurot ja ütle hüvasti PÖFFile!
Päevaleht/Pressifoto, Pille-Riin Pregel

Mis oleks kui võidaks ränga hunniku raha? Ega see mööda külgi maha jookseks! Täna on selleks võimalus, sest on ju lotokolmapäev. Lisaks tõmbab PÖFF oma mahukale kavale selleks korraks joone alla.

LOTO: Jah, Viking Loto ennustatav jackpot on täna magus - 17 900 000 eurot! Tulemusi näed esimesena saates "Suur lotokolmapäev" kell 20.00, Kanal 2-s.

PÖFF: Viimased magusad palad PÖFFi-pirukast on veel laual! Kiirusta, ajakava näed SIIT!

SOODNE OST: Turguta tervist porgandi- ja õunamahlaga!Säästumarket müüb Kadarbiku tervisemahlu vaid 59 eurosendiga.

KONTSERT: Compromise Blue trummar Ivo Varts tähistab Von Krahlis oma 50. sünnipäeva ning kõik ta sõbrad on kokku aetud. Laulavad Tanel Padar, Mikk Tammepõld, Emil Rutiku, Karl Madis jt. Kõlavad lood ansamblitelt Ruja, Haak, Kaseke, Mahavok, Compromise Blue, Propeller, Apelsin. Algus on kell 19.00, pilet 5 EUR.

ILM: Kavas on pilves selgimistega ilm ja oh üllatust, mitmel poolsajab vihma. Edelatuul katsetab rajalt maha puhumist kiirusel 6-12m/s, mere ääres ja saarte peal tuleks aga jalad maa külgekeevitada, sest tuuleiilid uluvad kiirusel kuni 21 m/s. Õhk on samaspäris soe: 2..8°C. Uuri lähemalt SIIT.

HOROSKOOP: Kaksikute kommi- ja koogihooaeg on läbi, sest tähed soovitavadkiiremas korras trenniga alustada. Nii et, marss, jõusaali võijooksulindile. Teiste loomade tänased seiklused on kenasti reas SIIN.