TOP 5 nädala veidrused: perutav hobunaine, Jaapani pruudibänd, määrdeõlu - mida veel?


Vahtrasnäkid
VahtrasnäkidFoto: Twitter

Publiku rubriik "Kirev maailm" teieni mõned selle nädala veidraimad palad meie koduplaneedi eri otstest. Peamiselt Jaapanist, nagu võiski arvata, aga mitte ainult!

1. Määrdeõlu

Itaallased on leiutanud õllesõprade "Nutella" ehk leiva peale määritava õlle! Purju ei tee, aga mõnusa õllemeki annab moka otsa kasvõi kontorihommikul. Toote nimi on‘Birra Spalmabile ning see sisaldab 40% õlut. Kaks maitset - tume ja hele.

2. Jaapani plikadebänd pruutideks!

Jaapanis lööb laineid tõsielu-telesaade "Happening Girls", kus noored naised teevad bändi, kannavad kogu aeg bikiine ja käivad kohtamas. Kes saab mehele, lendab projektist välja ning asendatakse uue 17-30aastase näitsikuga.  

Seotud lood:

Foto: Europix

3. Austraalia naine on hobusena õnnelik

40aastane Austraalia naine Leanne armastab kehastuda hobuseks, kelle nimi on Shyanne. Vabadel hetkedel paneb ta päitsed pähe, tõmbab sadula kuklale ning suundub sõbranna-ratsanikuga värskesse õhku traavima.  Leanne ütleb, et hobuseks kehastumine vallandab temas tema tõelise olemuse ning ta tunneb end tõeliselt vabana. Mõnikord kehastub ta ka poniks.

Foto: DMAX4. Kallistav tool üksildastele

Jaapanis, kus veerand elanikkonnast on üle 65 aasta vana, tuli müügile vanadele ja üksikutele mõeldud tugitool, mis pakub peale pehme istumisaluse ja sooja kallistust.