Traagiline lõpp! Endine Playboy modell hüppas pilvelõhkuja viimaselt korruselt alla, tõmmates oma 7-aastase poja kaasa

 (40)
Traagiline lõpp! Endine Playboy modell hüppas pilvelõhkuja viimaselt korruselt alla, tõmmates oma 7-aastase poja kaasa
Scanpix

Endine Playboy modell hüppas koos oma 7-aastase pojaga New Yorgis asuva Midtowni hotelli 25. korruselt surnuks, põhjuseks raevukas vaidlus eksabikaasaga poja hooldusõiguse üle, vahendab The Sun.

47-aastane Stephanie Adams hüppas koos oma poja Vincentiga hotelli kõige kõrgemalt korruselt alla möödunud reede hommikul kell 8:15.

Ema ja poeg registreerisid ennast hotelli sisse eelmise päeva õhtul kell kuus, nad peatusid hotelli 25. korrusel olevas sviidis, kinnitas meediale NYPD politsei esindaja William Aubrey.

Surnukehad leiti hotelli teise korruse rõdult, mis paiknes sisehoovis.

"Täna varahommikul leidsid uurijad inimese, kes kuulis hommikul teisel korrusel kahte valju heli. Lähemal uurimisel avastas isik kaks surnukeha," sõnas Aubrey.

Ei ole selge, kas Adams, kes oli Playboy novembrikuu kaanetüdruk 1992. aastal, jättis maha ka hüvastijätukirja.

Naisel oli parasjagu pooleli raevukas kohtuvaidlus oma eksabikaasaga poja hooldusõiguse üle. 47-aastane kiropraktik Charles Nicolai nõudis, et naine annaks ära poja passi.

Paari suhe oli nõnda toksiline, et poja isale üle andmiseks mindi iga kord politseijaoskonda. "Põhjuseks oli see, et ei toimuks vägivallatsemist," sõnas naise tuttav.

Tuttava väitel oli naine endast väljas, kuna ei saanud poega suveks Euroopasse reisima viia.

Endine modell tegeles viimasel ajal kirjutamisega, naine on avaldanud väga palju eneseabiraamatuid. Samuti avas ta veebiäri, mis tegeles orgaaniliste ilutoodetega.