Uue "Trainspottingu" linastusel läks löömaks

 (3)
T2: Trainspotting 2 (2017)
Kaader filmist "T2 Trainspotting"

Järg lavastaja Danny Boyle'i 1996. aasta hittfilmile "Trainspotting" jõuab meie kinodesse alles märtsis, aga Suurbritannias linastus see juba nädal tagasi. Inglismaal Dorchesteri linnas imbus möll ühe kinoseansi ajal läbi ekraani saali.

Madin kinos sai väidetavalt alguse ühest lärmakast blondist naisterahvast, kes terve filmi vältel kõva häälega naeris. Teiste külastajate sõnul palusid naise ümber istunud inimesed tal korduvalt vait jääda, aga mingit tulemust sellel polnud.

Olukord eskaleerus, kui naise taga istunud filmisõbrad hakkasid tema peale karjuma. Peagi läks üks naine teisele kätega kallale ning rüselusse sekkus veel külastajaid.

Kaklus ja ropendamine jätkusid, kuni üks daamidest põrutas: "Kui kakelda tahad, eks lähme siis õue!" ja hakkas teist kättpidi saalist välja tirima. Kolm inimest läks naistega õue kaasa. Samal ajal sisenesid saali kino töötajad, kes hakkasid taskulampidega uurima, mis ometi toimub.

"Ma ei teagi, kumb lõbusam oli – kas film või päris kaklus," tõdes üks pealtnägija naaberkrahvkonna uudisteportaalile Somerset Live.