Uuring: kolmandik Rootsi naisi seksib, kui beebi nendega samas voodis magab

 (42)
Uuring: kolmandik Rootsi naisi seksib, kui beebi nendega samas voodis magab
Scanpix

Enamik väikeste lastega paaridest teab, et pisikeste tegelaste kõrvalt on aega voodieluks leida üsna keeruline. Eriti veel siis, kui laps magab vanematega ühes voodis. Rootsis läbi viidud uuringust selgus aga, et kolmandik paaridest ei lase enda kõrval magavast beebist ennast häirida ning elavad voodielu aktiivselt edasi.

Kui Rootsis läbi viidud uuringust selgus, et kümnest kolm naist on seksivad ka siis, kui beebi nendega samas voodis magab, siis Ameerikas läbi viidud uuringust selgus see, et 59% lapsevanematest ei lase end häirida samas toas magavast lapsest, vahendab Huffington Post.

Rootsi ajakirja "Mama" poolt läbi viidud uuringust selgus veel, et 48% titemammadest leiavad nädalas korra või kaks seksiga tegelemiseks. 4% emadest leiab aga laste kõrvalt aega seksiks iga päev.

Rootsi uuring raputab soola haavale aga ameerika emadele, kes on oma voodielus pettunud. Kuus ameerika ema kümnest tunnistas, et töö ja laste kõrvalt ei leia nad energiat oma partneriga intiimsuste jagamiseks.

USA emad on aga altimad ekstreemsustele - 12% uuringus osalenud naistest tunnistas, et on seksi ajal kasutanud mobiiltelefoni.