VAATA | See "inimese näoga" koer on üleöö saanud suureks Insta-staariks

 (4)
VAATA | See "inimese näoga" koer on üleöö saanud suureks Insta-staariks
Instagra

See Ameerika Ühendriikides oma vanaduspõlve veetev segatõugu kutsu nimega Nori on saanud tõeliseks internetisensatsiooniks tänu oma väljendusrikastele silmadele ja roosakatele huultele, mis kummalise kooslusena annavad koerakesele kõhedalt inimliku näo.

View this post on Instagram

I survived. And flourished.

A post shared by Nori Porkchop (@norichiban) on

Just needsamad mandlikujulised silmad ja veidi naeratav suu on toonud Nori omanikele läbi aastate ohtralt tähelepanu. Nad on enda sõnul inimeste reaktsioonidega juba harjunud, kuid otsustasid alles võrdlemisi hiljuti talle ka Instagrami profiili teha ning viimase nädalaga on kutsu kogunud peaaegu 12 000 jälgijat.

“Kui ta oli kutsikas, ei saanud me rahulikult tänaval kõndidagi,” meenutavad omanikud Kevin Hurless ja Tiffany Ngo. “See on vanusega harvemaks muutunud ja kui karvkate on pikem, on ka meil tunduvalt rahulikum, kuid saame sellegipoolest nädalas vähemalt korra kommentaare, kui inimliku näoga ta ikkagi on. Tihti võrreldakse teda ka ulmetegelastega näiteks Tähtede sõjast — kas Chewbacca või Ewokidega. Norist on liikvel ka arvukaid internetimeeme,” kirjeldasid omanikud oma lemmiku menukust.