VIDEO | Appi, mis see veel on? Turvakaamera salvestis paljastas verdtarretava öise külalise

 (110)
VIDEO | Appi, mis see veel on? Turvakaamera salvestis paljastas verdtarretava öise külalise
Facebook

Mida teeksid sina, kui su koduhoovi turvakaamera salvestiselt vaataks vastu pisike, kõhetu ja kõver olevus, liipamas kiirelt üle sissesõidutee, kadudes seejärel jäljetult öhe? The Sun kirjutab, et ühe USA pereemaga just nii juhtus, misjärel ta videosalvestise Facebooki postitas ja eneselegi üllatuseks miljoneid vaatamisi kogus (hetkeseisuga on videot vaadanud 6,9 miljonit inimest).

Enamus sadadest kommenteerijatest toovad välja öise külalise märkimisväärse sarnasuse kirjanik J.K. Rowlingu loodud tegelaskuju koduvaim Dobbyga "Harry Potteri" raamatutest, ent vaevalt see hirmunud Vivian Gomezit lohutab. Temaga on nõus ka mitmed kommentaatorid, kes panevad Dobby-nalju pahaks. “Sel ajal, kui kõik siin Dobby üle nalja viskavad, kaalun mina näiteks igaveseks ajaks öisest väljaskäimisest loobumist,” kõlab üks enim meeldimisi saanud kommentaar.

Erilist poleemikat põhjustab asjaolu, et kahtlane kuju on jäänud vaid ühe turvakaamera pildile, samal ajal kui teistele sama hoovi filminud kaameratele öine külaline nähtav polnud. Otseloomulikult on ohtralt ka “mõistuse hääle” fänne, kes üritavad kummalist nähtust loogiliselt selgitada — pakutakse näiteks, et tegu võib olla õela vembuga, kus liikuvaks kujuks on suurte kõrvadega hüpiknukk ja soovitatakse Vivianil oma vaenlaste nimekiri üle vaadata.