VIDEO | Ideaalne jõulukink või relvahullus? Ameeriklanna soetas oma papsile leegiheitja ning sai üle riigi kuulsaks

 (57)
VIDEO | Ideaalne jõulukink või relvahullus? Ameeriklanna soetas oma papsile leegiheitja ning sai üle riigi kuulsaks
Facebook (Katie Van Slyke'i fännikülg)

USAs Tennessee osariigis elav Katie Van Slyke ostis oma isale jõuludeks leegiheitja ning jagas sellest videot Twitteris. Nüüdseks on klippi vaadatud üle miljoni korra ning neiust räägitakse üleriigilises meedias.

Katie Van Slyke on Instagramis suunamudija, ent laiemat tähelepanu ta siiski polnud saanud. Siiani! Jõuludeks kinkis neiu isale leegiheitja ja postitas Twitterisse video, kus näha, kuidas "uut mänguasja" hoogsalt ja efektselt kasutatakse.

"Ostsin isale jõuludeks leegiheitja, mis tähendab, et olen parim tütar, kes kunagi eksisteerinud."

Paljudes riikides leitaks ilmselt, et taoline kink ületab hea maitse piiri ning propageerib vägivalda ning laamendamist. Ühtlasi on see kogenematule kasutajale ohtlik.

USAs on aga lood teised. Tegu on ju ka riigiga, kus relva omamist peetakse inimõiguseks. Postitust on ohtralt jagatud ning ilmunud on mitmed artiklid. Isegi vabariiklaste häälekandja ehk üleriigiline kanal Fox News tegi sellest eraldi uudisklipi.

Instagramis on naisel juba üle 340 000 jälgija. Number on viimastel päevadel jõudsalt kasvanud. Ilmselt ei üllata, et neiu suurim kirg on jahindus ja selles valdkonnas (lisaks suunamudimisele) ta leiba teenibki.

Jõuludeks kinkisid vanemad talle püssi.