VIDEO | Nooruke blogija pakkus sotsiaalmeedias tasuta seksi, hotelli ilmus äkitselt kari näljaseid mehepoegi

 (13)

Noor naine postitas sotsiaalmeediasse kasutajanime "Qianjin Yeye" alt tasuta seksi pakkumise, andes oma hotellitoa numbri ja täpse aadressi, vahendab Mirror.

Lühikeses postituses, mis hakkas 1. märtsil sotsiaalmeedias levima, seisis kirjas: "Keegi tulge mu juurde...seks...tasuta...6316."

Samuti jagas naine videot, kus poseerib hotellitoas kandes ainult aluspesu. Hiinas, Sanya linnas asuvale sündmuskohale kutsuti politsei, kes 19-aastase naise hiljem vahistas.

Hiina politsei andmetel kutsus naine Twitteri-laadeses suhtlusvõrgustikus mehi enda hotellituppa seksima. Postituse tõttu ilmusid mitmed mehed hotelli ja hakkasid naise uksele kopitama.

Hulk inimesi helistas ka hotelli valvelauda ja palus informatsiooni toas 6316 viibiva naise kohta.

Sotsiaalmeediast pärit kinnitamata allikate väitel võttis hotelliga ühendust pea 3000 inimest.

Naine tegi pärast oma pakkumist mitmeid postitusi, kus palus inimestel lõpetada tema seksipakkumise jagamine ja väitis, et tegemist oli "lihtsalt naljaga".

Hotelli töötajad kutsusid välja politsei, nad saabusid sündmuskohale kaks tundi pärast esimese postituse tegemist, selleks ajaks oli naine juba hotellist lahkunud.

Seotud lood:

Politsei leidis naise peagi ühest teisest hotellist üles ja vahistas ta süüdistatuna prostitutsioonis ja hotelli töörahu segamises.

Naisele mõisteti karistuseks 15 päeva arestimajas ja 64 eurot trahvi, tema sotsiaalmeediakontod suleti.