Võigas! Vene ilublogija alasti surnukeha leiti reisikohvrist: näitsiku kõri oli läbi lõigatud

 (46)
Võigas! Vene ilublogija alasti surnukeha leiti reisikohvrist: näitsiku kõri oli läbi lõigatud
Foto: Instagram

Venemaalt pärit ilublogija Ekaterina K leiti tema Moskva korterist surnuna, vahendab Mirror. Alasti neiul oli kõri läbi lõigatud ja ta oli reisikohvrisse pakitud.

24-aastase Ekaterina K surma asjaolud ei ole veel selged, kuid hetkel kahtlustatakse, et teda rünnati armukadedushoo käigus noaga.

Naise vanemad muutusid murelikuks, kui Ekaterina ei vastanud enam nende kõnedele ning palusid tütre üürileandjal minna asja kontrollima. Politsei sisenes eile Ekaterina korterisse ja tema laip leiti reisikohvrisse kokku pakitult mitme noahaavaga.

Viimati oli näitsikul suhe 52-aastase mehega, kellega nad plaanisid koos ka puhkusele sõita. Enne teda käis Ekaterina kohtamas 32-aastase mehega, kuid politsei ei tea veel, millal nad lahku läksid.

Kedagi seoses mõrvaga vahistatud veel ei ole.

Ekaterina oli arst, ta pani oma tööalase põhirõhu dermatoloogiale ja suguhaigustele. Ta töötas parajasti Moskva haiglas meedikuna. Lisaks sellele oli ta ka ilublogija - tema Instagrami kontol Katty on üle 80 000 jälgija. Samuti võttis ta osa iludusvõistlustest, võites mitmeid auhindu.

Naise viimane postitus sotsiaalmeedias oli viis päeva enne ta koletuslikku surma ja rääkis tema tulevast reisist Korfu saarele.

View this post on Instagram

Привет, Москва! 👋🏾 Вот и подошла к концу наша короткая, но очень весёлая поездка на Корфу. Было очень кстати на несколько деньков сбежать от проливных дождей и холода к Ионическому морю. Вообще, если честно, не люблю долгий отдых. Путешествую часто, но в каждой стране провожу не более чем 3-5 дней. Самое длительное путешествие за всю жизнь было в Израиль с семьей , когда мне было лет 14. Мы тогда ездили в гости на целый месяц, объехали всю страну. Сейчас же предпочитаю путешествовать очень часто, но коротко, учеба и работа не отпускают. Зато впечатления от таких коротких поездок остаются самые яркие 💥 Детально помню каждый свой трип, все красивые места, смешные истории. В голове ничего не смешалось, как думают многие .😅 С каждой страной связано что-то своё 🌎 Расскажите про свои самые яркие путешествия, как вы обычно любите отдыхать? #traveler#travelife#travelove#luxurytravel#travelgirl#traveltheworld#traveladdicted#traveladdict#travelblog#travelgoals#agentprovocatuer#travelpost#travelgrams#styleblogger#travelwithme#style#styles#outfit#Kati_travels#korfu#korfuisland#travelgirl#teavelgirlsgo

A post shared by Kati K. 💁🏻‍♀️ (@katti_loves_life) on