Võimalus, millest ei saa loobuda! Miljonär pakub uskumatut palka inimesele, kes ta telgi kokku paneb


Intsikurmu 2018
Intsikurmu 2018Foto: Pressimaterjali

Kui sulle meeldib muusikafestivalidel osaleda, kuid ei saa endale kalleid pileteid nii tihti lubada, kui tahaks, siis siin on ideaalne lahendus.

Privaatseks jääda soovinud miljonär otsib inimest, kelle abiga suvel toimuvatel muusikafestivalidel "normaalne" kogemus saada. Soov on sulanduda vähema varaga inimeste keskele, kuid samas jätta endale alles kõik sisseharjunud mugavused, vahendab Mirror.

Tundmatu tahab palgata "festivali abilist", kelle ülesandeks oleks tegeleda põhiliste muredega, näiteks matkatarvete ostmine, pakkimine ja telgi kokkupanek.

Lisaks kõigile piletitele makstakse iga ürituse eest veel üle 5500 euro palka.

Mees, kes väidab, et pole kunagi varem festivalidel käinud, ning tunneb end seetõttu kõrvalejäetuna, palus veebilehe Hush Hush abi, et omale vääriline abiline leida.

Et töö kindlalt omale saada, peaks kandideerija olema varem muusikafestivalidel osalenud, vähemalt 18aastane ning omama kehtivat passi.

Lisaks eriti lihtsatele ülesannetele on vaja hakkama saada veel ühe veidi keerukama nõudmisega. Nimelt tahab miljonär, et abiline leiaks nii temale kui endale võimaluse pääseda lava taha.

Kui tunned, et just see on see, mida terve elu teha oled tahtnud, siis kandideerida saab SIIN.