HÄÄLETA ja VÕIDA | Anna lemmikule oma hääl kindlasti täna! Eesti Meelelahutusauhindade esimene voor läheb kohe lukku


HÄÄLETA ja VÕIDA | Anna lemmikule oma hääl kindlasti täna! Eesti Meelelahutusauhindade esimene voor läheb kohe lukku
Foto: Taavi Sepp

Kroonika on juba aastast 2013 valinud kodumaa parimaid meelelahutajaid, saateid ja tele- ning raadiotegijaid! Ka 2020 ei ole erand ja kuigi sel aastal tuleb veidi teisel kujul võitjate tseremoonia, vajavad su lemmikud võitmiseks hääli! Esimene voor kestab vaid 3. mai õhtuni!

Hääletajate vaev ei jää tasumata ja viis õnneliku võidavad erinevaid auhindu! Loosi läheb: kast Balbiino iluäratavalt head Be Beautiful jäätist ja kast Balbiino aprikoosist ME3 jogurtijäätist, majutus kahele Lydia hotelli Superior toas, Barbora punased kingikotid, kus palju head partneritelt, kotitäis maitsvaid Saaremaa Piimatööstuse tooteid, Mahukas 200-eurone Bioeffect kosmeetikakott, suur kinkekott Kalevilt koos magusamaailma säravaimate staaride ja üllatavate uute tegijatega, Food Kit by Põhjala Catreing gurmee Kitid, 100 € väärtuses jalatseid ABC Kingast ja I.L.U poolt L´Occitane'i luksuslik nahahoolduse kinkekomplekt. Kes mida võidab selgub loosi teel.

Esimene voor kestab veel vaid 3. mai õhtuni!

7. mail avalikustatakse igas kategoorias kolm enim hääli saanud nominenti, kes võistlevad teises hääletusvoorus ihaldusväärseima tiitli nimel. Hääletamine kestab 17. maini ja võitjad kuulutatakse välja mai lõpus toimuvas meeleolukas erisaates.

Su lemmikud ootavad hääli SIIN!

VAATA KA: RETROKAADRID | Vaata ja meenuta, kes on alates 1998. aastast Kroonika seksikaima mehe ja naise tiitlid pälvinud!