Milline tragöödia! Brigitte Susanne Hunt suutis kauaihaldatud auhinna tunnid pärast saamist ära lõhkuda: olen üks tõeline kobakäpp

 (23)
Kroonika Meelelahutusauhinnad 2020
Kroonika Meelelahutusauhinnad 2020Foto: Karli Saul

Kroonika Meelelahutusauhindade jagamise galalt lahkudes suutis Brigitte kauaihaldatud kauni portselanist krooniga valge auhinnamuna ära lõhkuda!

Brigitte selgitab, et lahkudes kiirustas ta oma kodinate ja munaga autosse, et koju toimuvale afterpartyle jõuda. "Ja mis juhtus? Loomulikult see, mis Brigittega ikka juhtub. Ma olen ikka üks tõeline kobakäpp elu aeg olnud. Lõin kauaoodatud ja -tahetud muna kogemata vastu autoakent niimoodi katki, et krooni küljest üks kolmnurgake tuli küljest ära."

Sellisel hetkel on alati valik kas nutta või naerda - Brigitte otsustas viimase kasuks: "Vaatasin Indrekule otsa ja hakkasime mõlemad naerma. Indrek kleepis selle kroonitüki superliimiga tagasi ja ma ei lasegi uut teha."

Killud toovad õnne, öeldakse ka ja Brgitte näeb selles ka kena sümbolit: "See muna on nüüd täpselt sama ebaperfektselt perfektne nagu ma ise."

Ta ei unusta ka vahejuhtumist rääkides tänada kõiki oma fänne: "Aga aitäh veelkord Kroonikale selle tagasihoidliku ürituse eest ja muidugi minu jälgijatele - te olete maailma parimad!"

Värskes Kroonika numbris räägib Brigitte avameelselt enda kasvamisest ja arenemisest just selliseks naiseks, nagu ta on täna. Loe SIIT!

Seotud lood:

Kroonika Meelelahutusauhinnad 2020 auhinnagalat saad järelvaadata siin:

Oma äpardusi täis päevast räägib ta pikemalt siin: