VIDEO | René Vilbre kergitab “Klassikokkutuleku” kolmandalt osalt saladuskatet: vaataja saab näha üllatusi — Ago Andersoni karakter polegi selline nagu me alguses arvasime!

 (17)

Kroonika selgitas eile õhtul välja Eesti rahva seas populaarseimad tele- ja raadiosaatejuhid, saated, teleseriaalid ja seriaalinäitlejad – kokku 11 meelelahutusvaldkonna kategoorias. Aasta parimaks filmiks tunnistas rahvas sel aastal kassahiti "Klassikokkutulek 2".

Eesti edukaima filmiseeria finaalosa “Klassikokkutulek 3: Ristiisad” jõuab kinodesse 2019. aasta jaanuaris, kuid töö juba käib ja esimesed võtted algavad loetud päevade pärast. Valmiva filmi põhitegevustik leiab sel korral aset Ida-Virumaal ning režissöör René Vilbre sõnul langetati otsus lihtsalt: “Seal on paganama ilusad võttekohad. Oleme käinud kolm korda Peipsi ümber luusimas, paika panemas ja vaatamas. Võtted toimuvad Kauksi rannas, Illuka mõisas, Ida-Virumaa pankranniku ääres — ta on lihtsalt nii fantastiline võttekoht ja seal on suisa lust seda filmi võtta.”

Kui esimesed kaks filmi keskendusid Genka ja Mait Malmsteni karakteritele, siis nüüd on aeg Ago Andersonil särada ning Vilbre lubab vaatajaid üllatada: “Ta ei olegi selline, keda me alguses arvasime.”

Vaata lähemalt videost!