15-aastased neiud koguvad raha haigete laste toetuseks


Kiusamisest vabaks - Märjamaa lasteaia lapsed
Pilt on illustratiivneFoto: Sven Arbet

24. augustil kell 17.00 toimub Tallinnas Kultuurikatlas heategevuslik näitus-kontsert “Sõpruses peitub võlu”, mille tulu annetatakse heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Heategemise taga on kolm 15-aastast koolitüdrukut.

Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ning Maarja-Liis Uri algatasid heategevusprojekti, mille raames maalisid tuntud Eesti inimesed suve jooksul pildid ning nendest saadud müügitulu annetatakse heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Tüdrukute heategevusele saab hoogu juurde anda juba praegu tehes panuse mõnele projekti raames valminud maalile Osta.ee lehel.

Idee projekti korraldamiseks tekkis Mariannel Minu Unistuste Päeva kohta telerist kuuldes. Suve jooksul on oma panuse maalide näol andnud teiste hulgas näiteks Suvesangarid, Kaire Vilgats, Martti Hallik, Mick Pedaja, Tanja Mihhailova ning paljud teised tuntud Eesti inimesed.

Seotud lood:

Minu Unistuste Päev on 2011. aastal loodud vabatahtlike tegevusel ning toetajate rahastusel baseeruv organisatsioon, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua nende ja nende lähedaste ellu rohkem rõõmu ja sära. Me aitame uskuda ja unistada: uskuda, et unistused lähevad täide! Fondi põhitegevuseks on laste individuaalsete unistuste täitmine. Lisaks korraldatakse lastele, kes viibivad suure osa ajast haiglates või kodusel ravil, ka lõbusaid grupiüritusi, mis aitavad neil üksteisega suhelda ja oma lapsepõlvest rõõmu tunda.

24. augustil toimuval näitus-kontserdil astuvad üles Kaire Vilgats, Marilyn Jurman, Annabel Guitar ning Mikk Kaasik. Lisaks saab vaadata teadusshowd ning kabareed. Sissepääs maksab 2 eurot.

Tüdrukute heategevusele saab hoogu juurde anda tehes panuse mõnele projekti raames valminud maalile. Pakkumisi saab teha juba praegu Osta.ee lehel.