Äge kingitus: Coca-Cola kinkis kodumaistele staaridele enda pildiga pudeli

 (2)
Coca-Cola kinkis staaridele enda pildiga pudeli
Coca-Cola kinkis staaridele enda pildiga pudeliFoto: Coca-Cola

Maailma tuntuim joogitootja Coca-Cola tähistab sellel aastal oma kuulsa klaasist kontuurpudeli 100. sünnipäeva Musi Õnnele kampaaniaga. Tähtsa sündmuse puhul rõõmustas Coca-Cola kohalikke staare enda pildiga Coca-Cola õnnemusi pudeliga. Igal staaril oli võimalus valida meelepärane pilt, mida nad soovisid oma personaalse Coca-Cola pudeli peal näha.

"Coca-Cola on alati silma paistnud erinevate originaalsete ideede ja lahedate kampaaniatega. Enda pildiga pudel on kindlasti üks väga äge kingitus. Seda pudelit ma kohe kindlasti ei raatsi ära juua ning hoian ikka mälestuseks," rääkis Tanja Mihhailova, kes oli üks õnnelikest, kes sai enda pildiga pudeli kingituseks.

Pildiga pudelid said 40 kohalikku tuntud inimest, nende seas Stig Rästa, Getter Jaani, Grete Klein, Koit Toome, Karolin Kuusik, Anu Saagim, Karl-Erik Taukar jpt. Aga ka näiteks Sky Plussi hommikuprogrammi meeskond, Uuno Raadio hommikuduo ning telesaade Ringvaade.

Seotud lood:

Juhul, kui soovid ka endale unikaalset õnnemusi pudelit, siis saad selle tellida kampaania kodulehelt https://www.kisshappiness.com'