Ajuvähiga võitleva vene teletähe pere sai ränga hoobi

 (21)
Ajuvähiga võitleva vene teletähe pere sai ränga hoobi
Scanpix

Septembri alguses tuli avalikuse ette, et tuntud näitleja ja telenägu Anastasia Zavorotnjuk on erakliinikus hinge vaakumas. Kui vahepeal liikusid Vene meedias kuulujutud, et naise kasvaja on taandumas ning seda saab opereerida, siis praeguseks on selgunud, et arstid staari ajuvähki opereerida ei saa.

Kolm nädalat kallis Moskva erakliinikus arstide järelvalve all veetnud Zavorotnjuki kasvaja on vaatamata vahepealsetele uudistele siiski liiga kaugele arenenud. Kunstlikus koomas naise ülejäänud organid on ka viimastel nädalatel lakanud töötamast ning tal on tekkinud ka kopsupõletik.

Zavorotnjuki abikaasa ja kolm last on pidevalt teda haiglas külastamas. Samuti on mitmel korral nähtud kliinikus ka staari ema.

Vene väljaanded on nõus maksma miljon rubla arstile, kes annab staari kohta rohkem informatsiooni või lausa teeb temast salaja pildi.

Zavorotnjukil avastati ajuvähk poole aasta eest, kui 48-aastane staar sünnitas tütre. Palju on spekuleeritud meedias, et naise ajuvähi tekkimisele ja arenemisele võis kaasa aidata kunstlik viljastamine.