Arstid avalikustasid uut informatsiooni Zavorotnjuki kohta: ennustus, et naine sai valediagnoosi läks täppi!

 (7)
Arstid avalikustasid uut informatsiooni Zavorotnjuki kohta: ennustus, et naine sai valediagnoosi läks täppi!
Scanpix

Armastatud idanaabrite näitlejatar Anastasia Zavorotnjuk on viimastel kuudel otsinud abi ajuvähi vastu erinevatest erakliinikutest nii kodumaal kui ka Euroopas. Nüüd selgus, et primaarse glioblastoomi asemel on naise ajust leitud hoopis sekundaarne, mis ei ole nii ohtlik kui arvati, teatab KP.

"Nastia nii-öelda sekundaalne glioblastoom, mis on vähem levinud, areneb aeglasemalt ja ei ole nii ohtlik. Selline glioblastoom on umbes 10 protsendil patsientidest, kellel on ajuvähk," kommenteeris arst staari seisu väljaandele.

See tähendab, et ravitseja Alexander, kes on kurikuulsa Bulgaaria selgeltnägija Vanga väidetav järeltulija, pani oma ennustuses täppi. "Diagnoos on vale. Ma ei näe seda tema kehas," ütles staarennustaja Zavorotnjuki väidetava agressiivse ajuvähi kohta alles mõned päevad tagasi.

Arsti sõnul elavad sellise diagnoosiga inimesed tavaliselt kauem kui aasta, mõnel juhul võib oodatav eluiga pikeneda ka viie aastani. Kuid väidetavalt on allikas kuulnud, et Zavorotnjuk käis juba operatsioonil, kus suudeti eemaldada kasvaja ilma, et oleks tehtud kahju tema ajule.