Artjom Savitski King of Kingsist: usun, et sellise mastaabiga üritus tekitab huvi isegi kõige rahulikumas inimeses


Artjom Savitski
Artjom SavitskiFoto: Pressimaterjal

Armastatud laulja Artjom Savitski lööb kaasa võitluskunstisarja King on Kings Grand Prix` Talinna etapil 17. oktoobril Saku Suurhallis, kuid mitte poksijana, vaid tema esitatav lugu "Valin ise oma tee" innustab ringi astuvaid Eesti võitlejaid.

Artjom, miks esitad just selle loo "Valin ise oma tee"? On selles mingi sõnum?

Mul on tunne, et see lugu sobib minu repertuaarist sellele üritusele kõige paremini. Kuna laul, et igaüks peaks valima ise oma tee ja leidma motivatsiooni sellel püsimiseks, siis mis muud on võitlejatel tarvis, kui motiveeritust ja püsivust matši võitmiseks!

Mis võistlushetkel Sa seda lugu esitad?

Esitan lugu enne kõige tähtsamate võitluste algust.

Mis kohal on see lugu Sinu lugude populaarsuse edetabelis?

Ma usun, et selle loo puhul on tegemist minu teise kõige popima looga. Esimene on “Sinu juurde tagasi”.

Kas Sa ise oled ka mingil moel võitluskunstidega tegelenud?

Ma ei ole kunagi võitluskunstidega tegelnud, kuid olen korduvalt mõelnud enesekaitse tarvis neid õppida, kahjuks pole siiani aega leidnud.

Huvitavad Sind pealtvaatajana sellised karmid matšid, nagu need Saku Suurhallis tulevad?

Ma usun, et sellise mastaabiga üritus tekitab huvi isegi kõige rahulikumas inimeses ja ma olen väga elevil nii esinemise kui ka ürituse enda osas.

Seotud lood:

Räägi ka veidi oma selle sügise plaanidest.

Hetkel tegelen jõudsalt oma debüütalbumiga, mis näeb ilmavalgust juba selle aasta novembris. Just läksid kõik lood purki ja ka kujundus on kohe kohe valmimas. Loodetavasti saadan albumi selle nädalaga juba plaaditehasesse. Lisaks sellele nagu ikka see muusiku elu on — nädalavahetusel esinemised ja nädala sees proovid.