Arulagedus! Ajaloo suurima interneti ürituse eest teenisid juutuuberid üle 150 miljoni euro

 (1)
Arulagedus! Ajaloo suurima interneti ürituse eest teenisid juutuuberid üle 150 miljoni euro
Juutuuberite poksimatšInstagram

Eelmisel nädalavahetusel toimus Manchesteris üks maailma suurimaid interneti üritusi - nelja vastuolulise juutuberi poksimatš, mida sai jälgida nii kohapeal kui ka veebis. Võistlustulle astusid KSI ja Logan Paul ning Jake Paul ja Deji. Üllataval kombel lõppes poksimatš Logani ja KSI jaoks viigiga, ja Jake Pauli võiduga. Nüüd on teada, kui palju nad sellise ürituse eest raha teenisid.

Kogu tulu oli jagatud vendade vahel võrdselt ja kuigi ametlikku summat pole veel välja öeldud, siis praeguseks usutakse, et selle üritusega teenisid noored rohkem kui 160 miljonit eurot ja see on veel ilma sponsorite rahata.

Kui Jake Pauli ja KSI matšis oli esimesel ilmselge domineerimine, siis Logan ja KSI olid oma võimetes nii võrdsed, et žürii lõpuks ei suutnudki ära otsustada ja neil jäi viik.

Juutuberid polnud sellise tulemusega ilmselgelt rahul ja plaanivad teha uue poksimatši järgmise aasta veebruaris, seekord juba Ameerikas.

KSI ja Paul on väitnud, et kogu teenitud raha läheb järgmise matši korraldamiseks.

The Independent andemetel oli tegemist suurima internetile suunatud üritusega maailmas. Ametlikku otseülekannet vaatas üle 800 000 inimese ja veel pool miljonit üritas poksimatši jälgida illegaalselt.