Ashton Kutcheri tüdruksõbra mõrvar rikub näitleja elu: ta on täiesti kurnatud!

 (4)
Ashton Kutcheri tüdruksõbra mõrvar rikub näitleja elu: ta on täiesti kurnatud!
Scanpix

Aprillikuus kutsuti Los Angelese kohtumajja tuntud näitleja Ashton Kutcher, kes on seotud 2001. aastal toimunud Ashley Ellerini mõrvaga, millele leiti lõpuks arvatav süüdlane. Vahetult enne tapmist olid näitleja ja Ellerin läinud suhtesse ja Kutcher külastas ka mõrvapaika, kuid ta ei teadnud, et neiu on tapetuna vannitoas.

Kohtumõistmine arvatavata mõrvari Michael Gargiulo üle aga venib ja Kutcheri sõbrad ütlevad, et see on laastanud näitlejat kohutavalt. Väidetavalt pole Kutcher saanud korralikult magada juba mitu kuud.

"See on mõjutanud teda igapäevaselt juba pikka aega ja ta tunneb, et see rikub tema elu," ütles allikas.

"Ashton krigistab hambaid stressi tõttu," öeldi RadarOnline'ile. Paljud lähikondlased ei mõista näitleja käitumist, sest tema on juba oma ütlused andnud ja temal pole midagi karta.

Kutcher ja Ellerin pidid saatuslikul õhtul minema koos Grammy muusikaauhindade järelpeole, kuid tüdruk ei tulnud uksele vastu. Aknast sisse piiludes nägi Kutcher, et naise kodu on üpris segamini ning maas on ka veinijäljed. Tegelikuses oli see Ellerini veri, keda oli pussitatud 47 korda. Näitleja arvas, et neiu on tema peale vihane ning lahkus lootes lahendada tüli järgmisel päeval. Kuid hommikul kuulis "Kuumade 70ndate" staar, et tema tüdruksõber on jõhkralt mõrvatud.

Seotud lood:

Uues tunnistuses räägib Kutcher, kuidas ta kartis, et ka tema võib kahtlusaluseks muutuda näpujälgede tõttu naise koduuksel. "Ma läksin endast välja," tunnistas näitleja.

Kutcher on üks sajast tunnistajast, kes annavad tunnistusi süüdistatava Michael Gargiulo vastu. Koos Ellerini mõrvaga süüdistatakse teda veel kahes tapmises ning ühes tapmiskatses.