Beckham reklaamis tasuta eesti sauna! Loe, kuidas see juhtus

 (1)
Beckham reklaamis tasuta eesti sauna! Loe, kuidas see juhtus
Sxanpix/Reuters

Kui neli aastat tagasi küsis iglusauna tegija Priit Kallas (37) suhtekorraldajalt Ivo Kallasmaalt (32) nõu, et kuidas iglusauna ikkagi reklaamida, kui selleks raha ei ole, siis nüüd on see tänu ilmamainega vutiässale David Beckhamile (43) teoks saanud. Avatud maailm, kuulsus ja Facebook tegid imet – möödunud nädalal paiskus uudis sellest, kuidas Beckham ootab jõule firma Iglucraft Viljandimaal Leies valmistatud saunas, üle Eesti ja ületas uudiskünnise ka brittide Sky News’is.

Priidu sõnul hakati Beckhamile sauna ehitama oktoobris, tellijaks oli Iglucrafti koostööpartner Inglismaal. Nüüd, kui kõik on jalgpallurit iglusauna ees istumas näinud, on Priidu kõrvu jõudnud, et Beckham oli enne sauna tellimist käinud külas oma sõbral, Madonna eksil, filmirežissöör Guy Richiel – temal juba oli Eestis tehtud iglusaun!

Iglucraft ei ole veel üle ujutatud üleilmsete kuulsuste ja tavakodanike tellimustest, kuid Priidu plaan on täitunud. “Ei ole vaja palju raha, vaid head ideed ja õnne,” ütleb sõber Ivo Kallasmaa.

Milline oli Ivo soovitus Priidule, kui too küsis, kuidas saunaäri käivitada – tõsta saun Estonia teatri ette ja pane kuulsus sisse leili võtma! Beckham, kes küsib muidu reklaamides osalemise eest vähemalt sadu tuhandeid eurosid, tegigi selle omal moel ja tasuta ära.