Brigitte Susanne Hunt ei lase tülil vaibuda: selleks, et olla elus õnnelik, ilus ja tervislik, ei pea paastuma!

 (26)
TV3 VIDEO!
BRIGITTE SUSANNE HUNT
BRIGITTE SUSANNE HUNTFoto: Kristjan Lepp

Viimasel ajal on kajastatud, kuidas blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre ja toitumisnõustaja Erik Orgu on avalikult vaielnud, kuidas on õige saavutada tervislik kehakaal. Vaatamata sellele, et Taimre on otsustanud sellest kõigest eemalduda, siis raadiohääl Brigitte Susanne Hunt ei lase sel teemal vaibuda.

Varem olid Brigitte Susanne Hunt ja Merilin Taimre sõbrannad. Paljas Porgand esines videoblogis ning samuti kutsus Hunt Taimret vastama 51 küsimusele. Nüüd aga on seoses Erik Orgu ja Palja Porgandi tüliga on Hunt valinud selgelt Orgu poole. Loe tülist pikemalt SIIT!

Brigitte Susanne Hunt paljastab blogipostituses varjatud kokkamisoskused ja teeb oma lemmikut patuvaba magustoitu – banaani pannkooke ning šokolaadi browniesid. Lisaks jagab ta ka nippe, kuidas tervislikumalt toituda.

Taimre teatas eelmine nädal oma Instagramis, et eemaldub mõneks ajaks sotsiaalmeediast

Sellele vaatamata pidas Brigitte Susanne Hunt vajalikuks mainida, et ta ei pea paastumist õigeks. "Selleks, et olla elus õnnelik ja ilus välja näha ja olla tervislik, ei pea paastuma! Vaid lihtsalt sööma asju tervislikus koguses ja asendama kräpi toitainerikkaga!“ kommenteerib Hunt.

Vaata TV3 videot