Briti sekspommist viie lapse ema Katie Price ajas klubilised lootusetult vihale: naine õhutas ohtlikuma, kuid "põnevama" sekselu valimisele

 (6)
Briti sekspommist viie lapse ema Katie Price ajas klubilised lootusetult vihale: naine õhutas ohtlikuma, kuid "põnevama" sekselu valimisele
Foto: Scanpix

Skandaalne seltskonnadaam Katie Price on hiljutiste seisukohtadega fännid pööraselt marru ajanud. Tõsielusarjadest tuntud viie lapse ema julgustab fänne vahekordadel kaitsevahendeid mitte kasutama.

41aastane Price kuulutas fännidele, et nad kaitsmata vahekordadesse astuks, sest nii on "põnevam", vahendab Mirror.

Türgi ööklubis möllanud Price'i nähti DJ kõrval tantsimas ja kaasa laulmas, kuid ei läinud kaua, et naine kogu tähelepanu omale nõuaks. Viie lapse ema palus DJ'l muusika kinni keerata, et ta võimalikult valjult oma teadaande kõigile fännidele edastada saaks.

Piduliste negatiivseks üllatuseks oli Price'i sõnum äärmiselt veidra sisuga. "Kui sa kellegagi seksida kavatsed, tee kindlaks, et oled ka kaitstud. Tegelikult ära hakka, põnevam on ilma."

Kahjuks ei lasknud veidi palju klaasi kallutanud seltskonnadaam pidulistel siiski tantsuga jätkata ning veetis veel mitu magusat minutit endisest abikaasast rääkides.

Julge avalik etteaste jõudis kiiresti ka internetti, kus kriitilised keeled enam midagi endale ei hoia.

"Kuid see naine meie noortele eeskujuks on? Täielik idioot," vihastas üks. "See naine vajab tõenäoliselt psühholoogi sekkumist," leidis teine.